Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
88 відгуків
Саперні інструменти і обладнання для розмінування
+380 (50) 763-00-09

Таблетки для очищення води Aquatabs. Часті питання і відповіді.

Таблетки для очищення води Aquatabs. Часті питання і відповіді.

1. Чи можна вагітним і дітям воду, оброблену  засобом  Aquatabs?
Так. Вони можуть безпечно вживати воду, оброблену засобом Aquatabs, якщо вони використовують рекомендовані концентрації.

2. Що робити, якщо я проковтнув Aquatabs?
Незважаючи на те, що таблетки Aquatabs нетоксичні, при ковтанні таблетки, пийте багато молока та уникайте споживання води. Якнайшвидше зверніться до лікаря.

3. Чи ефективне кип`ятіння води?
Кип`ятіння води знищує більшість мікроорганізмів. Проте прокип’ячена вода не має залишкового ефекту і може знову забруднитися.

4. Чи можна використовувати Aquatabs при дуже низьких температурах?
Так. Aquatabs можна використовувати в умовах низьких температур.

5. Aquatabs – це ліки?
Ні, це дезінфікуючий засіб, зареєстрований DGS.

6. Як діють таблетки для очищення води Aquatabs?
Кожна таблетка Aquatabs містить дихлорцизоціанурат натрію, який зазвичай називають NaDCC. При додаванні у воду для розчинення таблетка вивільняє певну кількість хлорноватистої кислоти (доступний вільний хлор), яка є загальновизнаною як безпечний і ефективний дезінфікуючий засіб.

7. Чи залишає Aquatabs колір або будь-який присмак у очищеній воді?
Ні, навпаки до інших методів очищення води, таких як йод або діоксид хлору, Aquatabs не змінюють колір води або не залишають неприємний смак. Натрій дихлорізоцианурат, що міститься в Aquatabs, відрізняється від традиційного хлору, тому дуже важко відчути будь-який смак хлору в очищеній воді. Насправді, вода, очищена з використанням Aquatabs, зазвичай має менший смак хлору, ніж вода з водопровідного крану.

8. Чи є у Aquatabs сертифікат?
Так, NaDCC, що використовується в Aquatabs, сертифіковано NSF / ANSt Standard 60 і схвалено EPA (Агентство з охорони навколишнього середовища) і ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) / JECFA для очищення питної води в США.
Aquatabs також відповідає специфікаціям ВООЗ (The New Emergency Health K. 99), Міжнародного Червоного Хреста (код: тип 21.1), ЮНІСЕФ (коди: 5 1588350 / 5 158355 / 5 0003245) і НАТО (інвентарний номер): 6850-99. -225-1833).

9. Чи виробляються Aquatabs під певним контролем якості?
Так, Aquatabs виробляються відповідно до міжнародно визнаних специфікацій GMP (належної виробничої практики) для виробництва цього типу продукції.
Aquatabs виробляються компанією Medentech Lad., яка сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001: 2000 рік.

10. Чи є Aquatabs новим продуктом?
Ні. Aquatabs використовується в усьому світі більше 20 років для очищення питної води.

11. Які рекомендовані запобіжні заходи при використанні таблеток для очищення води Aquatabs?
При застосуванні Aquatabs рекомендовано дотримуватися таких загальних запобіжних заходів: Зберігати в недоступному для дітей місці.
Таблетки не ковтати. Якщо ви проковтнули таблетку, негайно зверніться до лікаря та покажіть упаковку. Не поєднуйте з іншими продуктами. Зберігати в прохолодному сухому місці.

12. Скільки часу треба чекати, перш ніж пити після того, як помістимо таблетку у воду?
У більшості випадків воду, оброблену Aquatabs, можна пити вже через 30 хвилин. Дивіться інструкцію на упаковці.

13. Чи можна Aquatabs використовувати в каламутній або дуже брудній воді з високим вмістом осаду та/або органічних речовин?
Чим більша кількість осаду та/або органічних речовин у воді, яка підлягає обробці, тим більша ймовірність того, що бактерії, віруси та грибки «сховаються» від дезінфікуючого хлору. При надмірній кількості осаду та/або органічних речовин може не вистачити дезінфікуючого засобу для видалення всіх забруднень. Уся вода, яка обробляється Aquatabs, має бути чистою. Ви можете фільтрувати воду через футболку або кавове волокно.

14. Чи містить Aquatabs йод?
Ні. Aquatabs не містить йоду. Деякі дослідження підтверджують ризики для здоров’я людини, коли лодин використовується як засіб для очищення води, особливо при використанні вагітними жінками та/або при регулярному довгостроковому застосуванні.

15. Чи можна використовувати Aquatabs для очищення води протягом тривалого часу?
Так. Aquatabs виробляє надзвичайно безпечний рівень хлору, який можна порівняти з тим, що міститься в міських кранах.

16. Чи мають таблетки Aquatabs термін придатності?
Так, Aquatabs в оригінальній упаковці та при зберіганні в прохолодному сухому місці має термін придатності 5 років.
Будь ласка, перевірте термін придатності, надрукований на блістері з 10 таблетками (місяць / рік).

17. Чи можна використовувати таблетки Aquatabs для миття фруктів і овочів?
Так. Можна використовувати Aquatabs, щоб зробити воду безпечною перед миттям фруктів, та овочів. Якщо метою є дезінфекція фруктів, овочів чи інших сільськогосподарських продуктів для промислового використання, для цієї мети підходять таблетки більшої місткості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner